دسته‌ها
روزنوشته

استودیو گروسیان

چند روز پیش به بهانه‌ی صحبت با دوست عزیزم علی گروسیان، به دفتر کار برادرش سری زدیم. استودیو گروسیان، نام گروه آنها بود. علی لطف کرد و سایتشان را هم به من معرفی کرد. آنطور که نوشته‌اند از طراحی گرافیک تا پیاده‌سازی پروژه‌های وب انجام می‌دهند. از همان ابتدای مواجهه با محیط کارشان، حرفه بودنشان محسوس بود. اما هرچه بیشتر با آنها آشنا میشدم، این حس بیشتر تقویت می‌شد. (شاید شما هم بخواهید سری به سایت استودیو گروسیان بزنید. برای من کمپین۳۶۰ درجه‌ی صبا ویژن بسیار دلنشین بود.)
برای آشنایی بیشتر با کارهایشان، جستجویی هم انجام دادم و وبلاگشان را هم پیدا کردم. یک ساعت زمان برد تا بتوانم اکثریت آن را بخوانم. قبل از اینکه این پست را بنویسم هم در تلاش بودم بخشی از مطالبی که یاد گرفتم را عملی کنم. باید در روش‌های هشتگ گذاری و عنوان نویسی تجدید نظر اساسی می‌کردم.
به جرئت می‌توانم بگویم از حرفه‌ای ترین وبلاگ‌هایی بوده که تا الان در فضای وب فارسی دیده‌ام. می‌توان تولید محتوای اصیل را در جای جای آن مشاهده کرد.
پی‌نوشت: به این بهانه دوست دارم از طراح لوگوی وبلاگم خانم الناز صداقت هم تشکر کنم که با وجود زمان آزاد کمی که داشتند، قبول زحمت فرمودند و آن را به زیبایی به پایان رساندند. به کمک ایشان حداقل یکی معیارهای توصیه شده (لوگو) که در وبلاگ گروسیان خواندم را می‌توانم داشته باشم.

یک پاسخ به «استودیو گروسیان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *